فروش میوه
خانه / نارنگی / نارنگی پیچ / نمایندگی پخش کننده نارنگی پیج محلی

نمایندگی پخش کننده نارنگی پیج محلی

نارنگی پیج محلی در طعم های مختلف وبا بالا ترین کیفیت به بازار عرضه می شود. قیمت عمده نارنگی پیج محلی مقرون به صرفه است و از مراکز فروش تهیه می شود. فروش نارنگی به صورت آنلاین نیز می باشد. تقاضا برای نارنگی محلی در بازار بسیار زیاد است.
نارنگی از میوه های خوشمزه بازار است که در فصل پاییز به بازار عرضه میشود. این میوه خوشمزه خواص بسیار زیادی دارد که پزشکان مصرف آن را همیشه توصیه می کنند.
نارنگی جز و نارنجی های دوست داشتنی است که همه ما منتظرآمدن آن به بازار هستیم.

نارنگی پیج محلی

معرفی میوه نارنگی

نارنگی از تیره مرکبات است که درخت آن نسبت به پرتقال کوچکتر می باشد و مزه آن ترش وشیرین است. منشا نارنگی را برخی از جنوب شرقی آسیا می دانند.
امروزه مشخص شده که خاستگاه نارنگی در چین است.
امروزه نارنگی در کشور های چین، اسپانیا، ایران، ژاپن و برزیل کشت می شود.یکی از قدیمی ترین انواع نارنگی در فلوریدای آمریکا کشت می شده است.

نارنگی پیج محلی

انواع نارنگی کشت شده در ایران

در ایران انواع مختلفی از نارنگی کشت می شود که می توان به موارد زیر اشاره کنیم:

  • نارنگی انشو: این نوع نارنگی در سال۱۳۰۹ وارد ایران شد که در کشور های آمریکایی واروپایی به نام نارنگی ساتسوما شناخته می شود. نارنگی انشو بدون بذر بوده ودارای پوست نازک است که به راحتی از گوشت جدا می شود.
  • نارنگی یافا: این نوع نارنگی بیشتر شمال کشور وبرخی از شهرهای جنوبی کشت می شود. نارنگی یافا بذر دارد واندازه آن متوسط است. نارنگی یافا در سرما مقاوم است وپوست کلفتی دارد.
  • نارنگی یونسی: این نوع نارنگی داری بذر است ومبدا آن هندوستان می باشد. اولین بار درسال ۱۳۴۷ وارد کشور ما شد. از انواع نارنگی های گوشت دار است که میوه آن نسبت به نارنگی های دیگر بزرگتر است.
  • نارنگی پیج: میوه آن پهن وگرد است و تعداد بذر زیادی دارد. بیشتر در شمال کشور کشت می شود زیرا به آب زیادی نیاز دارد. بسیار بازار پسند است چون زود می¬رسد وبه بازار عرضه می شود. این نوع نارنگی بسیار شیرین وخوشمزه است.

نارنگی پیج محلی

بازار فروش نارنگی پیج محلی

نارنگی پیج محلی که در شمال کشور کشت می شود بسیار در بازر پرطرفدار است.از نظر خاصیت انبارداری نسبتا ضعیف است چون که نارنگی پیج به سرما حساس است.در فصل پاییز زودتر ازسایر نارنگی ها به بازار می آید به همین دلیل بازار فروش خوبی دارد. درخت آن پربار است ومیوه های زیادی می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نارنگی پیج در اصفهان

سایت خرید نارنگی پیج در اصفهان

نارنگی پیج در اصفهان و بازار بسیاری از شهرهای کشور به فروش می رسد. سایت …

کانال تلگرام واتس اپ